Slide Left Slide Right

SZYCIE NA MIARĘ
Szycie na miarę stało się wyzwaniem wynikającym z potrzeb najbardziej wymagających Polaków, dla których nienaganny wygląd jest nie tylko obowiązkiem, ale też potrzebą i źródłem przyjemności.
Istnieje wiele powodów, dla których kobiety i mężczyźni decydują się na zamówienie garnituru na miarę: chcą zatuszować niedoskonałości sylwetki, a uwydatnić jej atuty, czy podkreślić indywidualny styl.
NORMAN oraz Monika Mrońska specjalizują się w krawiectwie miarowym. Naszym celem jest sprostanie standardom wyszukanego odbiorcy, ceniącego modny wygląd i wyrafinowany styl. Garnitur szyty na miarę ma przede wszystkim podkreślać atuty sylwetki klienta i maskować niedoskonałości.
Garnitury na miarę to synonim prestiżu, doskonały krój i świetne tkaniny; takie garnitury szyte są w zgodzie z obowiązującymi w modzie trendami, dzięki czemu lepiej wyglądają i zdecydowanie dłużej służą.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z KIM WSPÓŁPRACUJEMY
Katalogi tkanin, które proponujemy, dostarczane są przez renomowanych producentów z Włoch i Anglii, Francji i Niemiec, a na ich okładkach widnieją nazwy takich mistrzów igły, jak:
SCABAL , LORO PIANA, FRATELLI TALLIA DI DELFINO, HOLLAND AND SHERRY, DRAPERS, DRAGO, CACCIOPPOLI.
  PROCES SZYCIA
Jednym z naszych priorytetów jest praca z klientem. Wspólnie dobieramy tkaniny, dodatki, szczegółowo omawiamy krój. Zawsze staramy się w pełni uwzględnić gust klienta, jego osobowość oraz przede wszystkim – sylwetkę.
Proces szycia garnituru trwa ok. 6-7 tygodni. Zazwyczaj po 2 tygodniach od zdjęcia miary przychodzi czas na pierwszą przymiarkę – tzw. „próbę konstrukcji” na której dokonujemy wszelkich poprawek.
Po kolejnych 2 tygodniach przychodzi czas na przymiarkę garnituru uszytego z tkaniny zamówionej przez klienta.
Na tym etapie dokonujemy już zazwyczaj niewielkich korekt. Podczas trzeciego spotkania garnitur jest zazwyczaj gotowy do odbioru.
  > więcej o fabryce: www.normansuits.pl